دانشگاه تورنتو، یکی از بهترین موسسات آموزشی کانادا در رتبه بندی جهانی (QS)

دانشگاه تورنتو، یکی از بهترین موسسات آموزشی کانادا در رتبه بندی جهانی (QS)

 

موسسه اعتبارسنجی QS در رتبه بندی جدید خود در مورد رتبه بندی جهانی دانشگاه ها در سال 2019، دانشگاه تورنتو را برای یک بار دیگر به عنوان دانشگاه برتر کانادایی در حوزه های مختلف رشته ای اعلام کرد.

این دانشگاه از سه سال اخیر در رتبه بندی جهانی قرار گرفته و در حال حاضر بهترین دانشگاه کانادا نیز است.
این رتبه بندی با توجه به عملکرد قوی دانشگاه ها بررسی می شود، که در 10 نقطه در جهان در شش حوزه تحصیلی شامل آموزش، جغرافیا، پرستاری، علوم کامپیوتری و سیستم های اطلاعاتی مورد بررسی و رده بندی قرار می دهند.
این رتبه بندی جهانی شامل بیش از 950 دانشگاه از 84 کشور مختلف از تمامی قاره ها می باشد.

دانشگاه تورنتو دارای یکی از قویترین دانشکده های آموزشی و تحقیقاتی در شمال آمریکاست که محیط فکری بی‌نظیری را برای دانشجویان ممتاز در همه سطوح فراهم آورده است. این دانشگاه در سال 1827 تاسیس گردید. این دانشگاه بیش از 700 رشته کارشناسی و 200 رشته کارشناسی ارشد را به 60 هزار دانشجو ارائه می دهد.
این دانشگاه در تمامی موضوعات آموزشی جزو 25 دانشگاه برتر جهانی قرار گرفته است و به خصوص در حوزه علوم پزشکی پیشرفت بالایی داشته و رتبه 11 را به خود اختصاص داده است.

در زیر رکورد جهانی رتبه بندی دانشگاه تورنتو توسط QS از نظر حوزه های آموزشی مختلف در سال 2019 قرار داده شده است:


</div></div></article></div></div></div><div id='wze1009' class='wz-element' data-widget='wz-blog-comment' data-handles='w, e' data-minwidth='300' wz-autoheight><div class='wzc185 wz-template'> <div class=