صدور ۵۴۶ دعوتنامه ITA برنامه نامزدهای استانی بریتیش کلمبیا

 

 

برنامه نامزدهای استانی بریتیش کلمبیا 546 دعوتنامه ITA (قابل توجه علاقه مندان به تحصیل در ونکوور) صادر می کند.

در آخرین برنامه دراو نامزدهای استانی بریتیش کلمبیا (BC PNP) که در تاریخ 3 سپتامبر 2019 انجام شد، 546 دعوتنامه برای نیروی کار ماهر و فارغ التحصیلان بین المللی صادر شد.
این دومین دراو بزرگ منتشر شده در تاریخ این برنامه نامزدی این استان (BC PNP) است. در تاریخ 20 آگوست 2019، این برنامه بزرگترین قرعه کشی خود را با تعداد 551 دعوتنامه برای متقاضیان مهاجران ماهر، اکسپرس انتری و کارآفرینان برگزار کرد.
این دعوتنامه های جدید به نامزدهای مرتبط با برنامه اکسپرس انتری استان بریتیش کلمبیا، به ویژه نیروی کار ماهر، فازغ التحصیلان بین المللی و همچنین گروه نیروهای مبتدی و نیمه ماهر ارسال شده است.

- حداقل امتیازات این دراو بین 100-93 امتیاز

داوطلبانی که تحت عنوان:
اکسپرس انتری استان بریتیش کلمبیا: نیروی کار ماهر 
اکسپرس انتری استان بریتیش کلمبیا: فارغ التحصیلان بین المللی
می توانند 600 امتیاز اضافی را زیرنظر سیستم جامع امتیازدهی (CRS) در قرعه کشی بعدی فدرال اکسپرس انتری کسب کنند.
افراد علاقه مند به مهاجرت به کانادا از طریق BC PNP ابتدا باید مشخصات خود را به صورت آنلاین در سیستم ثبت نام (SIRS) ثبت کرده و کلیه موارد فرم را تکمیل نمایند.
پس از ارزیابی پروفایل، متقاضیان بر اساس تحصیلات، سابقه کاری و سایز عوامل نمره کسب می کنند.
از این بخش CanadaVisa Skills Immigration Registration System Calculator برای پیدا کردن ظرفیت امتیازی SIRS خود دیدن فرمایید.

دراو انجام شده در تاریخ 3 سپتامبر 2019 به صورت زیر بوده است: Express Entry BC – Skilled Worker - حداقل امتیاز 96
EEBC – International Graduate - حداقل امتیاز 100
SI – Skilled Worker - حداقل امتیاز 93
SI – International Graduate - حداقل امتیاز 98
SI – Entry Level and Semi-Skilled - حداقل امتیاز 77

کانادا دارای 10 استان است که به دلیل ساختار فدرالی این کشور، هر کدام از این ایالتها برای خود قوانین پذیرش مهاجر و برنامه ریزی نیروی انسانی خاص خود را دارند. این استانها علاوه بر برنامه های اداره فدرال طبق برنامه های مصوب پارلمان کانادا برای جذب نیروی کار به صورت مستقیم نیز اقدام میکنند و در صورتی که شما شرایط برنامه های آنها را داشته باشید میتوانند برای شما دعوتنامه صادر کنند و پس از دریافت دعوتنامه استانی شما میتوانید از امتیاز آن در برنامه اکسپرس انتری استفاده کرده و دعوتنامه فدرال دریافت کنید. سهم امتیازی که دعوتنامه استانی به پرونده شما میدهد انقدر زیاد است که هیج احتمالی برای عدم دریافت دعوتنامه فدرال پس از آن وجود ندارد.سیستم اکسپرس انتری (Express Entry) شرایط امتیاز دهی شفاف و روشنی دارد. 
استان بریتیش کلمبیا (BC) غربی ترین استان کشور کاناداست که مابين كوه هاي راكي و اقيانوس آرام قرار گرفته است. ونکوور بزرگترین شهر این استان ،سومین شهر بزرگ کانادا است.

204-5