دعوت از ۳۶۰۰ متقاضی اکسپرس انتری در پذیرش ۴ سپتامبر

 

دعوت از ۳۶۰۰ متقاضی اکسپرس انتری در پذیرش ۴ سپتامبر

invtation

در جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری در روز چهارشنبه 4 سپتامبر 2019 برگذار شد، که در مجموع 3600 دعوتنامه برا متقاضیان اقامت دائم صادر شد. در این پذیرش متقاضیانی که در سیستم جامع رتبه بندی (CRS) حداقل امتیاز 463 و بالاتر را داشتند، نسبت به پذیرش قبلی در تاریخ 20 آگوست شش امتیاز بیشتر دریافت می کنند.
سیستم اکسپرس انتری متقاضیان را در سه دسته ی کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه ی کانادایی مدیریت میکند و بر اساس معیار هایی مانند سن ،تحصیلات ، سطح زبان انگلیسی و فرانسوی ، سابقه کار و .... این متقاضیان را امتیاز بندی میکند و بر اساس امتیاز برای کسانی که بالاترین امتیاز را در این سیستم جامع رتبه بندی دریافت کنند دعوتنامه جهت اقامت دائم (ITA) صادر میکند .
در پذیرش امروز، که پس از 15 روز از آخرین پذیرش بدست آمد، به افزایش شش امتیازی منجر شد.
در این پذیرش از قائده ی Tie –Break استفاده شده است که زمان آن 4 سپتامبر 2019 راس ساعت 13:33:34 به وقت گرنویچ بوده است. این بدین معنی است که تمامی متقاضیانی که در سیستم جامع رتبه بندی امتیاز آنها 463 و بالاتر بوده و قبل از این تاریخ وارد پروفایل اکسپرس انتری شده اند دعوتنامه (ITA) دریافت کرده اند.

Targets-ITAs-Sept-4-1024x618

Min-CRS-Required-Time-Between-Draws-Sept-04-1024x549

با 3600 دعوتنامه صادر شده در این پذیرش تعداد دعوتنامه های صادر شده در سال 2019 به 800/59 دعوتنامه رسید. اداره مهاجرت و شهروندی و پناهندگی کانادا این روند مداوم را درپیش گرفته و از 4 پذیرش اخیر تاکنون تعداد دعوتنامه های صادر شده را از 3350 به 3600 دعوتنامه رسانده است.
پذیرش های اکسپرس انتری به طور معمول هر دوهفته یکبار برگزار میشود و فاصله زمانی در این پذیرش ها از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد وقفه ی بین پذیرش ها باعث میشود که متقاضیانی با امتیاز بالاتر وارد پول اکسپرس انتری شوند . کانادا برای اینکه به هدف سال 2019 و 2020 برسد باید از طریق برنامه های تحت مدیریت اکسپرس انتری و برنامه مهاجرت استانی تعداد بیشتری مهاجر جذب کند.
متقاضیانی که در سیستم جامع رتبه بندی (CRS) امتیاز انها به حداقل امتیاز نرسد با انتخاب شدن از طرف استان 600 امتیاز اضافی کسب کنند و این امر باعث میشود تا در دوره بعدی برای آنها دعوتنامه برای اخذ اقامت دائم صادر شود. چندین استان کانادا مسیرهای مهاجرتی مرتبط با اکسپرس انتری دارند و استانهایی مانند انتاریو ،ساسکاچوان و آلبرتا نیز اخیرا برای متقاضیان مهاجرت به روش های استانی دعوتنامه صادر کردند