ادامه تحصیل در کانادا

ادامه تحصیل در کانادا در یک نگاه

تحصیل در کانادا در ۶۰ ثانیه

مرجع اطلاعات تحصیل در کانادا

کامل ترین مرجع اطلاعات فارسی زبان دنیا در زمینه تحصیل در کانادا، شرایط پذیرش دانشگاه های کانادا، نحوه اخذ پذیرش تحصیلی کانادا، اخذ ویزای تحصیلی کانادا، تحصیل در دانشگاه‌های کانادا، مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل، و بورسیه در کانادا را در سایت ما  بیابید. سایت ما، جامع ترین بانک اطلاعات ادامه تحصیل در کانادا و به روز ترین داده های مورد نیاز برای تحصیل در کانادا را در اختیار کاربران گرامی قرار میدهد. این اطلاعات توسط تیم مشاورین تحصیلات و مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا گرد آوری شده است. ما جزئ معدود شرکت های اعزام دانشجو و مهاجرتی است که تمام پروسه اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های کانادا را توسط مشاور رسمی تحصیلات کانادا CCEA و تمامی پروسه ویزای دانشجوی را ا طریق مشاور رسمی مهاجرت به کانادا عضو سازمان ICCRCانجام میدهد.

اگر قصد تحصیل در کانادا را داربد، اولین قدم تکمیل فرم ارزیابی تحصیلی خواهد بود. سپس یکی از کارشناسان ما فرم شما را بررسی کرده و پاسخ ارزیابی از طریق ایمیل برای شما ارسال میشود. در صورتی که پاسخ مثبت باشد، قدم های بعدی برای اقدام از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.

کانادا؛ جذاب‌ترین مقصد تحصیلی برای دانشجویان خارجی

آمار قبولی ویزای تحصیلی کانادا در شرکت ما در دو سال اخیر ۹۰٪ بوده است. یعنی از هر ۱۰ متقاضی که با شرکت ویزا موندیال همکاری داشته اند، ۹ متقاضی در بار اول ویزای تحصیلی کانادا را دریافت کرده اند.